menu
 

Friday    Saturday    Sunday    All

Fri 29.9.2023

Mixed Pool A
10:35 Field 1 Zoom Ultimate 8 - 15 FRuBB  Game play
10:35 Field 10 Savage Ultimate 13 - 14 Reading Ultimate  Game play
13:45 Field 3 Reading Ultimate 15 - 2 Zoom Ultimate  Game play
13:45 Field 8 FRuBB 15 - 9 Savage Ultimate  Game play
16:55 Field 8 Reading Ultimate 15 - 11 FRuBB  Game play
16:55 Field 9 Savage Ultimate 15 - 6 Zoom Ultimate  Game play
Mixed Pool B
10:35 Field 2 Smog 7 - 15 DISConnection  Game play
10:35 Field 3 Nullacht! Ultimate 15 - 7 KS FLOW WROCŁAW  Game play
13:45 Field 2 DISConnection 15 - 11 Nullacht! Ultimate  Game play
13:45 Field 11 KS FLOW WROCŁAW 15 - 11 Smog  Game play
16:55 Field 10 DISConnection 14 - 12 KS FLOW WROCŁAW  Game play
16:55 Field 12 - BOS Smog 15 - 13 Nullacht! Ultimate  Game play
Mixed Pool C
10:35 Field 4 Tartu Turbulence 13 - 15 Deep Space  Game play
10:35 Field 5 Left Overs 12 - 15 Monkey Grenoble  Game play
13:45 Field 1 Monkey Grenoble 13 - 14 Tartu Turbulence  Game play
13:45 Field 9 Deep Space 15 - 8 Left Overs  Game play
16:55 Field 4 Deep Space 15 - 13 Monkey Grenoble  Game play
16:55 Field 5 Tartu Turbulence 14 - 15 Left Overs  Game play
Mixed Pool D
10:35 Field 6 Glasgow 5 - 15 GRUT  Game play
10:35 Field 7 Manchots 11 - 14 Leamington Lemmings  Game play
13:45 Field 10 GRUT 15 - 12 Manchots  Game play
13:45 Field 12 - BOS Leamington Lemmings 15 - 6 Glasgow  Game play
16:55 Field 1 GRUT 15 - 10 Leamington Lemmings  Game play
16:55 Field 7 Glasgow 7 - 15 Manchots  Game play
Women Pool A
09:00 Field 4 Jetset LUV 0 - 15 JinX  Game play
09:00 Field 5 3SB - women 14 - 15 Dublin Gravity  Game play
12:10 Field 5 JinX 15 - 13 3SB - women  Game play
12:10 Field 9 Dublin Gravity 15 - 5 Jetset LUV  Game play
15:20 Field 1 JinX 15 - 11 Dublin Gravity  Game play
15:20 Field 3 Jetset LUV 12 - 15 3SB - women  Game play
Women Pool B
09:00 Field 9 Flame 5 - 15 Mooncup  Game play
09:00 Field 11 Troubles Warsaw 10 - 15 YAKA  Game play
12:10 Field 10 YAKA 15 - 5 Flame  Game play
12:10 Field 12 - BOS Mooncup 15 - 12 Troubles Warsaw  Game play
15:20 Field 4 Troubles Warsaw 15 - 9 Flame  Game play
15:20 Field 5 YAKA 12 - 11 Mooncup  Game play
Women Pool C
10:35 Field 8 box vienna 14 - 13 Shout  Game play
10:35 Field 9 Spice Ultimate 5 - 15 Iceni  Game play
13:45 Field 4 Shout 15 - 2 Spice Ultimate  Game play
13:45 Field 5 Iceni 13 - 11 box vienna  Game play
16:55 Field 6 box vienna 15 - 9 Spice Ultimate  Game play
16:55 Field 11 Shout 15 - 12 Iceni  Game play
Women Pool D
10:35 Field 11 Heidees Frauen 11 - 15 East Block  Game play
10:35 Field 12 - BOS Bristol 9 - 14 Tequila Boom Boom  Game play
13:45 Field 6 East Block 15 - 7 Bristol  Game play
13:45 Field 7 Tequila Boom Boom 15 - 12 Heidees Frauen  Game play
16:55 Field 2 East Block 15 - 12 Tequila Boom Boom  Game play
16:55 Field 3 Heidees Frauen 12 - 13 Bristol  Game play
Open Pool A
09:00 Field 2 Otso 8 - 15 Mooncatchers  Game play
12:10 Field 3 Mooncatchers 15 - 8 Flying Angels Bern  Game play
15:20 Field 11 Flying Angels Bern 15 - 11 Otso  Game play
Open Pool B
09:00 Field 6 Uprising 6 - 15 Clapham Ultimate  Game play
12:10 Field 1 Clapham Ultimate 15 - 12 Bad Skid  Game play
15:20 Field 10 Bad Skid 15 - 11 Uprising  Game play
Open Pool C
09:00 Field 1 Tchac 14 - 15 Panthers Wrocław  Game play
12:10 Field 2 Panthers Wrocław 11 - 15 Ranelagh  Game play
15:20 Field 9 Ranelagh 14 - 13 Tchac  Game play
Open Pool D
09:00 Field 3 Panthers Bern 12 - 15 3SB - Open  Game play
12:10 Field 4 3SB - Open 11 - 15 Alba  Game play
15:20 Field 6 Alba 15 - 11 Panthers Bern  Game play
Open Pool E
09:00 Field 8 Bristol Open 5 - 15 BFD LaFotta  Game play
12:10 Field 11 BFD LaFotta 15 - 6 Københavns Frisbee Klub (KFK)  Game play
15:20 Field 12 - BOS Københavns Frisbee Klub (KFK) 12 - 15 Bristol Open  Game play
Open Pool F
09:00 Field 7 FWD>> 9 - 15 Chevron Action Flash  Game play
12:10 Field 8 Chevron Action Flash 8 - 14 Gentle Open  Game play
15:20 Field 8 Gentle Open 15 - 13 FWD>>  Game play
Open Pool G
09:00 Field 10 Outsiterz 12 - 15 Wall City  Game play
12:10 Field 6 Wall City 15 - 9 SmashD  Game play
15:20 Field 2 SmashD 12 - 15 Outsiterz  Game play
Open Pool H
09:00 Field 12 - BOS Cotarica Grandes 15 - 9 JetSet Ultimate Open  Game play
12:10 Field 7 JetSet Ultimate Open 15 - 11 M.U.C.  Game play
15:20 Field 7 M.U.C. 9 - 15 Cotarica Grandes  Game play
Open Crossover
18:30 Field 1 JetSet Ultimate Open 15 - 9 Uprising OX2  Game play
18:30 Field 2 Panthers Wrocław 14 - 15 Københavns Frisbee Klub (KFK) OX5  Game play
18:30 Field 3 Outsiterz 14 - 15 Otso OX1  Game play
18:30 Field 4 Bad Skid 15 - 11 M.U.C. OX8  Game play
18:30 Field 6 3SB - Open 15 - 8 FWD>> OX6  Game play
18:30 Field 7 Flying Angels Bern 14 - 11 SmashD OX7  Game play
18:30 Field 8 Bristol Open 11 - 15 Tchac OX3  Game play
18:30 Field 11 Chevron Action Flash 15 - 10 Panthers Bern OX4  Game play

Timezone: Europe/London. Local time: 15.7.2024 00:53


iCalendar (.ical)Grid (PDF)List (PDF)Printable version